Image

Ładowanie

Image

FutureSun - FutureSun - Jesteśmy firmą doradczo-wykonawczą, która realizuje inwestycje Klientów indywidualnych i biznesowych w m.in. zakresie: - Darmowych audytów energetycznych pod instalacje prądowe i cieplne
- Pozyskiwania dotacji, kredytów i grantów dla swoich Klientów
- Projektowania instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, stacji ładowania, car portów oraz magazynów energii

Zobacz więcej...

FutureSun Sp. Z o.o.
ul. Bema 67a
58-304 Wałbrzych
+48 607 919 500

biuro@futuresun.pl

© 2021 - futuresun.pl
  • Podobnie jak w przypadku instalacji fotowoltaicznych, przeprowadzamy audyty energetyczne w domach, aby właściwie dobrać pompę ciepła, która pozwoli Ci w ekologiczny i oszczędny sposób ogrzać dom oraz uzyskać ciepłą wodę użytkową.
  • Współpracując z nami możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci nie tylko właściwy dobór mocy urządzenia dostosowany do Twoich potrzeb, ale także doradzimy jaki rodzaj urządzenia będzie najwydajniej współpracował z obecną instalacją grzewczą.
  • Po zamontowaniu, pomożemy Ci również uzyskać dofinansowanie z programu “Czyste powietrze”, a to oznacza, że inwestycja zwróci się o wiele szybciej.
  • Pamiętaj o tym, że pompa ciepła może być zasilana prądem z własnej instalacji fotowoltaicznej. Przy kompleksowej usłudze montażu fotowoltaiki i pompy ciepła, nie tylko oszczędzasz na lepszej cenie ale możesz uzyskać zwrot z dotacji „Czyste Powietrze” na poziomie 5 tys pln.
  • Przy montażu pompy ciepła zyskujesz jedną z najtańszych form ogrzewania domu, dużo czystości i wygody bo instalacje są bezobsługowe a przede wszystkim przestajesz zwracać uwagę na stale rosnące ceny paliw takich jak węgiel, gaz, drewno.
Jeśli są Państwo zainteresowani pompą ciepła dla siebie – prosimy o kontakt.