Image

Ładowanie

Image

Jesteśmy firmą kompleksowo świadczącą usługi sprzedaży i montażu Fotowoltaiki, oraz akcesoriów niezbędnych do prawidłowego montażu i bezawaryjnego funkcjonowania w całym kraju.
Nasz zespół składa się z osób, które mają ogromne, praktyczne doświadczenie w projektowaniu i montażu instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych a także posiadają niezbędne, określone prawem uprawnienia.

FutureSun Sp. Z o.o.
ul. Bema 67a
58-304 Wałbrzych
+48 607 430 607

biuro@futuresun.pl

© 2021 - futuresun.pl

Oferta finansowania

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dogodne finansowanie na pokrycie inwestycji zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej.
Nasz konsultant pomoże w załatwieniu wszelkich formalności i skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Współpracujemy z większością banków i towarzystw leasingowych w Polsce w tej materii.

Dla naszych Klientów przeprowadzamy symulację, która pozwala zmienić wysokość ponoszonych opłat za prąd, na ratę kredytową lub leasingową w podobnej wysokości. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci mogą cieszyć się darmowym prądem ze słońca jednocześnie nie pozbywając się zgromadzonej gotówki.

Jak to działa?

Jeśli do tej pory płaciłeś np. 600 zł za prąd w skali dwóch miesięcy, zamienimy tą płatność na raty miesięczne w wysokości ok 300 zł. Stajesz się właścicielem instalacji, a Twoje obciążenie miesięczne budżetu domowego maleje. Po spłacie zyskujesz dodatkową gotówkę do własnej dyspozycji. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami.